Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Nisan 2021

Dört Şeyden Allah’a Sığınmak için Okunacak Dualar

Sponsor Reklam     
Dört Şeyden Allah’a Sığınmak için Okunacak Dualar

DÖRT ŞEYDEN ALLAH’A SIĞINMA

اللهم! إني أعوذ بك من عذاب جهنم . ومن عذاب القبر. ومن فتنة المحيا والممات. ومن شر فتنة المسيح الدجال

Okunuşu :
Allahumme ! inni euzu bike min azabi cehennem. Ve min azabi’l kabri ve min fitneti’l mahya ve’l memat. Ve min şerri fitneti’l mesihi’d deccal.

Anlamı :
Ey Allah’ım ! cehennem azabından,kabir azabından,hayat ve ölümün fitnesinden ve Mesih deccal fitnesinin şerrinden sana sığınırım.

اللهم إني أعوذ بك من عذاب القبر. وأعوذ بك من فتنة المسيح الدجال. وأعوذ بك من فتنة المحيا والممات. اللهم إني أعوذ بك من المأثم والمغرم

Okunuşu :
Allahumme ! inni e’uzu bike min azabi’l kabri . Ve e’uzu bike min fitneti’l me-sihi’d deccal. Ve e’uzu bike min fitneti’l mahya ve’l memat. Allahumme inni e’uzu bike mine’l me’semi ve’l meğram.

Anlamı :
Ey Allah’ım ! kabir azabından sana sığınırım, Mesih deccal fitnesinden sana sığınırım. Hayat ve ölümün fitnesinden sana sığınırım. Ey Allah’ım ! günahtan ve borçtan da sana sığınırım.

اللهم! إني ظلمت نفسي ظلما كثيرا ولا يغفر الذنوب إلا أنت. فاغفر لي مغفرة من عندك وارحمني، إنك أنت الغفور الرحيم

Okunuşu :
Allahumme inni zalemtu nefsi zulmen kesiran ve la yağfiru’z zunube illa ente fağfir li mağfireten min indike ve’rhamni inneke ente’l gafurur rahim.

Anlamı :
Ey Allah’ım ! şüphesiz ben nefsime çok zulm ettim. Günahları mağfiret edecek olan da ancak sensin.Katından bir mağfiretle beni bağışla ve bana merhamet eyle. Şüphesiz ki sen ğafursun,rahimsin.

Etiketler:

Sponsor Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz